♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Mert Çuhadaroğlu’ndan Yeni Bir Hayat İçin “Yarına Notlar”

Büyük ilgi gören kişisel gelişim kitapları “Hayatını Seç” ve “Hayatını Değiştir”in yazarı Mert Çuhadaroğlu’ndan yeni bir kitap. Yazarın “Yarına Notlar” adlı yeni kitabı Yitik Ülke Yayınları’nca yayımlandı. Yaşam koçluğu yapan Mert Çuhadaroğlu, sürükleyici diliyle farkındalık yaratmaya devam ediyor. Kitabın arka kapak yazısında okura şöyle sesleniliyor:

“Hayatını Seç” ve “Hayatını Değiştir” kitaplarının yazarı Mert Çuhadaroğlu bu defa ister bir solukta okuyup bitireceğiniz isterseniz her gün başka bir sayfasını açıp kendinize bir not seçebileceğiniz özel ve keyifli bir kitapla karşınıza çıkıyor. 

Bu kitap tam ihtiyacınız olan zamanda tam ihtiyacınız olan cümleyi size vermeyi vaat ediyor. Her gün bir defa kitabı açın, ister sırayla, ister gelişigüzel seçilmiş bir yarına not okuyun. Karşınıza çıkacak olan not en çok ihtiyaç duyduğunuz şey olacak, hayatta her zaman öyle olur. İçinde olduğumuz deneyim en fazla şey öğrenebileceğimiz deneyimdir.

“Hayatını Seç” ve “Hayatını Değiştir” isimli kitaplarımdan sonra sizleri üçüncü kez bir yolculuğa davet ediyorum. Bırakın yarına notlar geleceğinizi aydınlatsın, yolunuzu daha kolay çizmenize ve kendi notlarınızı oluşturmanıza yardımcı olsun.

Yarına not: İç sesine güven ve bir not seç.

Yarına Notlar, Mert Çuhadaroğlu, Yitik Ülke Yayınları, Kişisel Gelişim, 230 sf, 20 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template