♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Bazen “Sadece Sen” Demek Yeter

Geçmişinde sırları olan ancak sevgiden vazgeçmeyen iki gencin romantik ve gizemli hikâyesini anlatan “Sadece Sen” Pena Yayınevi’nden çıktı. Romanın yazarı, The New York Times’ın en çok sanatlar listesinde yer alan Jessica Sorensen, daha önceki eserlerinde olduğu gibi yine sürükleyici ve iyi yazılmış bir roman sunuyor.

Lila Summers herkese dışarıdan kusursuz görünür: güzel ve hoş bakışlar, pahalı kıyafetler ve muhteşem bir gülümseme. Oysa karanlık bir geçmiş ve sırlar onun bu muhteşem yüzünü bozmak üzeredir. İçinde sürekli bir boşluk hisseder ve bu boşluk onu tek başına baş edemeyeceği durumlara sokar. Bu boşlukta dibe çöker ve ne zaman dibe çökse onu dipten çıkaran tek bir kişi vardır: Ethan.

Başrollerde iki tanıdık karakter
Pena Yayınevi, okurların elinden bırakamayacağı, romantik, gizemli ve iyi yazılmış bir aşk romanı daha sunuyor. Pena Yayınevi’nden çıkan “Ella ve Micha” serisinden tanıdığımız The New York Times’ın en çok satanlar listesindeki yazar Jessica Sorensen’in yeni kitabı “Sadece Sen”de iki yeni karakterle tanıştırıyor bizi. Daha doğrusu okurların “Ella ve Micha” serisinden tanıdıkları Lila ve Ethan’ı başrollere koyarak, aralarındaki ilişkinin özeline giriyor.

Geçmişinde yaralar olan, kalbi kırık ama sevgiden ve birbirlerine güvenmekten vazgeçmeyen iki gencin ikinci bir şans yakalama çabasını anlatıyor “Sadece Sen”. 

Aşk mı, arkadaşlık mı?
Sorensen hikâyesini derinden işliyor. İki gencin geçmişindeki sırlar ortaya çıktıkça roman da katman katman açılıyor. Lila ve Ethan’ın sırları ve gelecekte onları bekleyenler, aralarındaki ilişkinin aşka mı dönüşeceğini yoksa arkadaş olarak mı kalacaklarını sürekli sorgulamalarına neden oluyor. Karakterler arasındaki cinsel gerilim ve yaşadıkları ikilemler hikâyeyi sürüklüyor. 

Jessica Sorensen akıcı dili ve tutku dolu hikâyesiyle yine gençlerin beğenisini kazanacak bir roman sunuyor.

Eser Adı : Sadece Sen
Yazar Adı : Jessica Sorensen
Çeviren : Elif Subaş
Orijinal Adı : The Temptation of Lila and Ethan
Türü : Romans
Sayfa Sayısı : 360
Etiket Fiyatı : 24,00 TL
Yayınevi : PENA Yayınları


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template