♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Bakış: Karınca Kapanı

Sinema filmlerinden ve dizilerden tanıdığımız bol ödüllü oyuncu Fırat Tanış’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu ve aynı zamanda başrolünde yer aldığı filmi “Karınca Kapanı” 9 Mayıs’ta gösterime giriyor...

Güven, başta inşaat olmak üzere birçok alanda yatırımları bulunan ülkenin en büyük holdinglerinden birinin sahibidir. Mutsuz bir evliliği olan ve sürekli kocasının göz hapsinde tutulan Münevver, eşi Güven’den kurtulmak ve ondan intikam almak için bir mafya babasından, Galip’ten yardım ister. Galip kimsenin öngöremeyeceği bir plan yapar ve böylece sadece kapandaki bu üç insanın değil bütün ülkenin kaderini değiştirecek bir hesaplaşma başlar. 

Suç ve gerilime değişik bir yorum getirme iddiasında bulunan filmin oyuncu kadrosunda Tanış’a, İdil Vural, Cüneyt Uzunlar, Neslihan Yeldan, Eşref Kolçak, Emre Kınay, Bahtiyar Engin ve Mesut Yar eşlik ediyor... Konu ve kadro gayet iyi, iki dakikalık fragmansa çok iyi... Sadece oyunculuğunu değil tavrını da sevdiğimiz güzel adamlardan Tanış’ın ilk yönetmenlik denemesini sabırsızlıkla bekliyoruz...Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template