♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Bakış: The Lone Ranger / Maskeli Süvari

Karayip Korsanları serisinin yaratıcılarının yeni macerası “The Lone Ranger”, “Maskeli Süvari” adıyla 5 Temmuz’da vizyona giriyor... Disney destekli Bruckheimer yapımı, aksiyon ve mizah dolu bir macera sunmak üzere geliyor...

Filmde, ünlü maskeli bir kahraman, yeni bir bakış açısıyla hayata döndürülüyor. Amerikan yerlisi, savaşçı Tonto (Johnny Depp), hukuk adamı John Reid’in (Armie Hammer) bir adalet efsanesine dönüşmesine dair anlatılmamış hikayeleri anlatıyor. Film, seyirciyi, epik sürprizler ve birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Amerikan yerlisi, savaşçı Tonto ve hukuk adamı John Reid, kaderin bir araya getirdiği ve açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak zorunda olan zıt karakterler.

Yönetmen koltuğunda Gore Verbinski’nin oturduğu filmde Depp ve Hammer’a Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson ve Helena Bonham Carter eşlik ediyor. Bu yazın popcorn bombası olarak bolca kopya ile kızılderili kahramanımız salonları işgal edecek... Yönetmeninden oyuncusuna iyi bir künyeye sahip film, Disney ortaklığı dolayısıyla herkese hitap eden hafif bir eğlencelik... Fragmandan görüldüğü kadarıyla bolca tribüne oynayan, belli bir düzeyi tutturabilen bir izle unut filmi var karşımızda... Çok birşey düşünmeden izleyip eğlenmek isteyenler için ideal...Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template