♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Köfte Yağmuru 2’den İlk Fragman ve Afiş

2009’un sevilen animasyonu “Köfte Yağmuru”nun devam filminden ilk fragman ve afiş yayınlandı.

Devam filmi hazırlıklarına geçen yılın ortalarında başlayan ekip, peşi sıra gelen haberlerle filmin adına bir türlü karar verememiş gibi görünüyordu. “Cloudy 2 Revenge of the Leftovers” adıyla anılmaya başlansa da, ilk afiş ve fragmanla görünen o ki, bu isimden vazgeçilmiş. Buna karşın resmi sinopsiste bir değişiklik görünmüyor... 

İlk filmdeki yıkıcı yemek fırtınasından sonra, Flint ve arkadaşları kasabayı terk etmek zorunda kalır. Flint, The Live Corp şirketine katılması için idolü Chester V’den gelen daveti kabul eder, ki görevi adayı temizlemektir ve burada dünyanın en iyi icatçıları insanlığın iyiliği için teknoloji yaratmak adına çalışmaktadır. Flint, makinanın hala çalıştığını ve şimdi yaşayan turşular, aç takodiller, karideszeler, ve elma turtadillalar yarattığını keşfedince, o ve arkadaşları dünyayı kurtarmak için geri dönmelidir.

Her ne kadar konusu koca bir zırvalık olsa da, eğlenceli bir animasyon... Dört yıl sonra gelen devam filminde yönetmen koltuğunda bu kez Cody Cameron ve Kris Pearn oturuyor. Onun dışında pek bir değişiklik yok... Amerika’da 27 Eylül’de gösterime girecek filmin bizdeki akibeti şimdilik belirsiz...Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template