♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

The League Dördüncü Sezon Onayı Aldı

Bizde pek bilinmeyen ama erkekler arasında geçen komedilerde pek gözde olan "The League" dördüncü sezon onayını kaptı. Bolca ünlü konuk oyuncu ile başarılı geçen üçüncü sezonu bitirmek üzere olan yapım olarak FX'in memnun olduğu diziye yeni sezon siparişi vermesi zaten bekleniyordu.

29 Ekim 2009'da yayınlanan pilotla başlayan dizinin ilk sezonu sadece 6 bölüm sürmüş, peşinden gelen sezonlarda bölüm sayısı 13'e çıkartılmıştı. Amerikan dizilerinin sık sık denediği büyümeyen erkek topluluğu hakkındaki komedi, bu kez ayarı tutturmuş ve hayranlarına keyifli dakkalar vaadetmeye başlamıştı. Adını fantazi futbol temasından alan "The League" üçüncü sezonda on bölümü geride bırakmış durumda. 22 Aralık'ta peşpeşe iki bölümle sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Seinfeld ve Curb Your Enthusiasm'dan tanıdığımız Jeff Schaffer'ın yaratıcısı olduğu dizi, bağımsız sinemanın önemli isimlerinden Mark Duplass'ın rol aldığı dizi olarak dikkat çekiyor.

Önceki sezonlar gibi Eylül sonu Ekim başı civarlarında gelecek yıl başlayacak dördüncü sezon 13 bölüm sürecek ve Aralık ayında finalini yapacak.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template