♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İşte Titanic 3D'den İlk Görseller

Paramount Pictures, Twentieth Century Fox ve Lightstorm Entertainment, James Cameron’ın “TITANIC”inin  06 Nisan 2012’de 3D olarak vizyona gireceğini açıkladılar.

Film, Titanic’in batışının (10 Nisan) 100.yılında ilk kez 3D olarak vizyona girecek.

Cameron’ın yazıp, yönetip, yapımcılığını yaptığı “TITANIC” tüm zamanların ikinci en yüksek hasılat yapan filmi olmuştu. 11 Oscar Ödülü birden kazanan 3 filmden biri; ödüller arasında En İyi Film, En İyi Yönetmen de var ve film aynı zamanda oyuncular Leonardo Di Caprio ve Kate Winslet’in kariyerlerinin önünü açan film olmuştu.
Variety tarafından 1997’de “Günümüz teknolojisinin dramatik hikaye anlatımına nasıl katkıları olabileceğinin mükemmel bir örneği” olarak anılan film, Cameron’ın Lightstorm yapım ortağı Jon Landau ile 3D’ye aktarılıyor.

Cameron şöyle diyor; "TITANIC’i görülmesi gerektiği üzere dev perdede görmemiş olan yeni bir jenerasyon var. Ve bu izleyeceğiniz, daha önce görmediğiniz, dijital olarak 4k’da yeniden yapılmış, itina ile 3d’ye aktarılmış bir TITANIC olacak. Duygusal bütünlüğü korunmuş ama çok daha güçlü görüntülerle desteklenmiş hali eski hayranları ve ilk kez izleyecek olanlar için efsanevi bir deneyim olacak.”
“Paramount’un en büyük bu filmi, 2012 stüdyonun kuruluşunun da 100.yılı olması sebebiyle daha da önem kazanıyor. 100 yıldır izleyiciyi birbirinden iyi klasikleşen filmlerle tanıştırma şansımızı kutlamak için “TITANIC”in yeni haliyle yeniden dağıtımından daha iyi bir yol düşünemezdik” diyor Paramount Pictures CEO’su Brad Grey.

Fox Filmed Entertainment Başkanı ve CEO’su Jim Gianopulos Tom Rothman ekliyor;  Jim Cameron ve Lightstorm Entertainment olan 30 yıllık işbirliğimiz bizi ‘Aliens’tan ‘Avatar’a kadar birçok filmde çok memnun etti ve dünya çapında fenomene dönüşen ‘TITANIC’e tarihimizdeki en büyük gururumuz halen. Yeni jenerasyona bu filmi 3D ayrıcalığı ile tanıtacak olmaktan  memnuniyet duyuyoruz.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template