♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Homeland'e 2. Sezon Onayı!

Dizi ajandasında bu haftanın onaylar ve iptaller haftası olabileceğinden bahsetmiştim. Kış sezonunun dizileri ilk siparişlerini yarılamış olacağından kanalların karar almaları kolaylaşacaktı... Ve işte bir kararda Showtime'dan geldi.

Kablolu kanallarından Showtime, pazar akşamı henüz dördüncü bölümü yayınlanmış olan draması Homeland'in ikinci sezon siparişi aldığını resmen duyurdu. 

Bir askerin Irak'ta kayboluşunun ardından, El-Kaide'ye katılmış olabileceğinden ve bunun sonucu olarak Amerika'da saldırı düzenleme ihtimalinin üzerine giden bir CIA Ajanının öyküsü olan dizi politik yapısıyla beğeni toplamış ve gerçekçi bulunmuştu.

Başka diziler söz konusu olsa az bulunan bir izleyici sayısıyla, yaklaşık 1 milyon kişinin izlediği pilotla başlayan Homeland, bu sayıyı her hafta arttırmasıyla yükselen bir grafik çizmişti.

Showtime'dan yapılan açıklamada, dizinin yaratıcılarına teşekkür edilirken, yaratılan gerilimin haftalar ilerledikçe doruğa çıkacağı ve seyirci sayısının dahada artacağına dair umutlar belirtildi.

Aralık ortasından bitecek ilk sezonun ardından, 12 bölüm sürmesi planlanan ikinci sezonun hazırlıklarına başlanması planlanıyor. 

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template