♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Bir İptalde CBS'ten : How to Be a Gentleman

Kanalların dizilerin geleceğine dair kararları gelmeye devam ediyor. NBC'nin iki iptal kararından sonra, CBS üçüncü iptal kararını alan kanal oldu.

29 Eylül'de pilot bölümüyle ekranlara gelen dizi How To Be A Gentleman için henüz ikinci bölümde CBS iptal kararı verdiğini açıkladı.

Reytinglerinden memnun olmadığı diziyi cumartesi gününe kaydıran kanal, dizinin prodüksiyonunun durduğunu belirtti. Yayına hazır olan 7 bölüm ise 15 Ekim'den itibaren cumartesi günleri yayınlanacak...

İlk bölümünde yaklaşık 9 milyon kişi tarafından izlenerek 2.7'lik reyting oranı yakaladıktan sonra ikinci bölümde kaybedilen 1 milyon izleyici, dizinin geleceğini de belirlemiş oldu.

Böylece The Playboy Club'la başlayan iptal kararlarında Free Agents'dan sonra ikinci komedi de iptal edildi. Tam sezon onayı alan dizilerinde komedi olması, bu sezon en büyük rekabetin komedilerde yaşandığının kanıtı gibi.

Bu karardan sonra yeni iptal kararının odağında ise iki dizi var... A Gifted Man ve Charlie's Angels'ın gelecek hafta içinde iptal edilmesi bekleniyor.

Henüz iptale yakın olmayan ama durumu tehlikede olan diziler ise Ringer, Community, Fringe, The Secret Circle, Nikita, 90210, Harry's Law ve Gossip Girl olarak sıralanıyor.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template