♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Athica’dan eşsiz bir seri daha ilk iki cildiyle okuruyla buluşuyor: True Beauty


True Beauty, çevresi tarafından kabul görmek ve beğenilmek için makyaj sanatında ustalaşan lise öğrencisi Joo Gyeong’in hikayesi. Makyajsız halini herkesten saklamaya çalışan genç kızın macerasına tanıklık edeceğiniz manhwa serisinin ilk iki cildi Athica etiketiyle raflarda…

True Beauty 1 
Joo Gyeong bir lise öğrencisidir. Küçüklüğünden beri görünüşü yüzünden gerek aile arasında gerek çevresinde sürekli alay konusu olmuş, aşağılanmış ve arkadaşları tarafından zorbalığa uğramıştır. Yaşadıkları yüzünden artık hayatından bezen Joo en sonunda makyajla görünüşünü değiştirmeye karar verir. Sıkı bir çalışma ve yetenekleri sayesinde makyaj sanatında ustalaşır. Yaptığı makyajla bambaşka bir görünüme sahip olan liseli kız, adeta bir tanrıçaya dönüşür. Yeni bir okulda yeni bir kız vardır artık, hem de bir peri kadar güzel. Ancak gerçek halinin açığa çıkmaması için makyajsız halini herkesten saklamalıdır. Peki bu sırrını ne zamana kadar saklayabilecektir? Joo Gyeong’un, makyaj sanatı sayesinde çirkin ördek yavrusundan liseli bir tanrıçaya dönüşüm yolculuğunu ve bu süreçte yaşadığı aşk maceralarını heyecanla okuyacaksınız.

True Beauty 2
“True Beauty” serisinin ikinci kitabında, Joo Gyeong ve Soo Ho birbirlerine karşı olan hislerini geliştirmeye başlarlar. Bir anda yeni biri, Seo Joon ortaya çıkar ve Joo Gyeong’un gerçek yüzünü fark eder! Peki Joo Gyeong’un nihayet bir erkek arkadaşı olacak mı? Joo Gyeong, Seo Joon’un, sırrını ortaya çıkarmasını engelleyebilecek mi?

True Beauty 1 
Orijinal Adı: True Beauty Vol 1
Yayınevi: Athica Yayınları
Türü: Manhwa
Fiyatı: 188 TL

True Beauty 2 
Orijinal Adı: True Beauty Vol 2
Yayınevi: Athica Yayınları
Türü: Manhwa
Fiyatı: 188 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template