♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Tuncer Aktaş’ın “Roman Kahramanı” Sola Yayınları’ndan raflarda

Aşk ve ölümü evrensel yazgının bir parçası olarak yorumlayan Tuncer Aktaş’ın “Roman Kahramanı” adlı romanı Sola Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Sola Yayınları’ndan çıkacak olan “Roman Kahramanı” adlı kitap; Yazgının gerçekten kendi elimizde olup olmadığını sorguluyor.

Kimi tutkular içinde barındığı varlığı kendi hayatından vazgeçmeye kadar götürebilir, kimileri ise başkalarının hayatına kastetmeye... Kaderine sürüklendiği yolda varlık adına tanım bulan ne varsa Roman Kahramanı’nın işbirlikçisidir.

Aşkınız için neleri göze alırdınız? Sınırlarınızı nereye kadar zorlardınız? Aşk ve ölümü evrensel yazgının bir parçası olarak gören bir Roman Kahramanı olan Emre’nin hayat yolculuğu sizi bekliyor. Yazgısı, yaşadığı sıradan hayatı başkalaştıran ve o hayata derinlik kazandırmaya çalışan sivri dilli bir yazar tarafından kurgulanıyor. Ve evet, kusursuz cinayet vardır.

Tuncer Aktaş, akıcı ve eşsiz üslubuyla bizi Yaradan-Yazgı ironisinin tam ortasına bırakıyor. Sizi şaşırtacak bir derinliğin içine sürüklenmeye hazır olun. Bittiğinde yeniden okumak isteyeceksiniz.

Editörden; Başka birinin yazdığı bir romanı aslında sizin yazıyor olmanız mümkün gibi görünmeyebilir. Bunu mümkün hale getiren yazarın dehasını fark ettiğinizde şok geçireceksiniz. İçinizdeki ilkel insanla tanışmanın vakti geldi.

Roman Kahramanı / Tuncer Aktaş
Yayınevi: Sola
Sayfa Sayısı: 208
17,00 TL


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template