♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Hamdi Tuncer'den Maceralarla Dolu bir Bilimkurgu : Sonsuzluğun Ötesinde

Gazete ve televizyonlarda UFO haberleri görüp de uzayın sonsuzluğu, evrenin gizleri konusunda hayallere dalmamış olanımız yok gibidir. Uzaydan dünyamızı ziyarete gelenler var mı gerçekten? Varsa nereden ve nasıl geliyorlar? Uzaylılar iyi mi yoksa kötü mü? Bir gün biz de evrenin çeşitli köşelerine yolculuk yapabilecek miyiz? Sahi zamanda yolculuk yapılabilir mi?

Bu sorulara yanıt vermek bugün için zor olabilir. Ama hayal gücümüzü alabildiğine özgür bırakıp düşler kurmamız için de bir engel yok. Bu romanda iki kardeş kendilerini ister istemez bir yolculukta buluyor ve evrenin derinliklerinde çeşitli maceralara atılıyorlar.

Hamdi Tuncer'in kitabı “Sonsuzluğun Ötesinde”, 'Saklı Cennet' alt başlığını taşıyor.  Yazarımız romanında 9-16 yaş aralığındaki tüm genç okurlar kadar her yaştan okura da yepyeni bir yolculuk fırsatı sunuyor. Bilimkurgu edebiyatımıza güçlü bir katkı salayacak olan “Sonsuzluğun Ötesinde”, Yitik Ülke Yayınları'nca yayımlandı ve okurların beğenisine sunuldu. Meraklı okur için maceralarla dolu bir okuma önerisi. 

Sonsuzluğun Ötesinde, Hamdi Tuncer, ilkgençlik romanı, Yitik Ülke Yayınları, 112 sf., 12 TL


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template