♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Bakış: Muppets Most Wanted / Muppets Aranıyor

2011’de diriltilen efsane kukla şovunun merakla beklenen devam filmi “Muppets Most Wanted”, “Muppets Aranıyor” adıyla 13 Haziran’da gösterime giriyor...

İlk filmle bizim kuşağa nostalji fırtınası yaşatan Muppets, yine aynı kadroyla yoluna devam ediyor... Yönetmen yine James Bobin... Senaryoyu da Nicholas Stoller ve aynı zamanda yönetici yapımcı olan John G. Scotti ile birlikte yazan Bobin, kadroyu da korumuş... Disney'in "Muppets Aranıyor" filminde tüm Muppets ekibi dünya turuna çıkıyor ve Berlin, Madrid, Londra gibi Avrupa'nın en heyecan verici şehirlerinde büyük salonlarda biletleri tükeniyor. Ama kargaşa Muppets ekibinin peşini yurt dışında da bırakmıyor ve kendilerini istemeden, Dünya'nın Bir Numaralı Suçlusu ve Kermit'in tıpatıp benzeri Constantine ve İki Numara adıyla da bilinen, Ricky Gervais'in canlandırdığı, korkak yardımcısı Dominic tarafından yönetilen uluslararası bir suç hareketinin içinde buluyorlar. Filmde Tina Fey, cesur bir hapishane gardiyanı olan Nadya'yı, Ty Burrell da İnterpol ajanı Jean Pierre Napoleon'u canlandırıyor.

Söz konusu kermit ve arkadaşları olunca, konuya künyeye bakmaya gerek duymuyoruz... Şov başlasın, yetiyor bize... Amerika’da 21 Mart’ta gösterime giren filmin buraya geç gelmesine hayıflanıyoruz... Ne de olsa beğenildi, gişede beklenenden düşük olsa da zarar etmedi... Geç olsun güç olmasın diyor, sinemaya koşmayı bekliyoruz...Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template