♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Bakış: The World’s End

Kan ve Dondurma Üçlemesi’nin son filmi “The World’s End”in ilk fragmanı sonunda yayınlandı.

“Shaun of The Dead” ve “Hot Fuzz”ın ardından seriyi sonlandıracak film, Edgar Wright imzası taşıyor. Yine senaryo için Simon Pegg’le birlikte çalışan yönetmen, bu kez kıyamet günü sendromunu masaya yatırmış ve bol bol dalgasını geçmiş... Meşhur kıyamet günü esprilerinden neler nasibini almış, hep birlikte göreceğiz... Simon Pegg, Nick Frost, Martin Freeman, Paddy Considine, Eddie Marsan ve Rosamund Pike’dan oluşan kadro bakalım dünyanın sonunu nasıl getirecek...

Bir barda yerlerde süründükleri ve hır gür çıkarttıkları unutulmaz buluşmadan 20 yıl sonra beş çocukluk arkadaşı tekrar bir araya gelir. İçki yarışının başka bir mekanda başını alıp gittiği bir gece, 40 yaşlarındaki arkadaşları Gary King tarafından tekrar o bara (ki barın adı The Wold's End’dir) dönmeye ikna edilirler. Gary King ergen çocukları nedeniyle yaşamın zorluklarının tuzağında sıkışmıştır ve hayatında küçük de olsa bir değişiklik istemektedir. Böylece isteksiz arkadaşlarını doğup büyüdükleri kasabaya ve onun efsanevi barı The Wold's End’e sürükler. Geçmişi ve şimdiki zamanı birleştirmeye çalışırlarken fark ederler ki asıl zor olan geleceklerinin nasıl şekilleneceğidir. Hem de sadece kendileri için değil, tüm insanlık için. Artık The World's End'e ulaşmak, endişelerinin arasında en önemsizidir.

Konu gayet güzel, kadro iyi, yönetmene de lafımız yok... Fragmandan gördüklerimiz de heyecanı körüklüyor... 14 Ağustos’ta İngiltere’de gösterime girecek film, bizde de 25 Ekim’de gösterimde olacak... Merakla bekliyoruz...Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template