♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Bakış: Stuck in Love

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken romantik komedi “Stuck in Love”dan ilk fragman ve yeni afiş yayınlandı. Prömiyerini yaptığı Toronto’da beğenilen bu mütevazi filme daha yakından bakalım...

“Küçük Gün Işığım” ile ayyuka çıkan aile komedilerinin son örneği, öncüllerine benzer bir öykü anlatıyor: Boşanmasının üzerinden üç yıl geçmesine rağmen duayen yazar Bill Borgens, kendisini başka bir adam için terk eden eski karısı Erica'yı hala unutamamıştır ve gizlice takip etmektedir. Bunu takıntı haline getiren Borgens, komşusu Tricia'nın cilvelerini bile görmezden gelir. Bu sırada, ilk kitabını yayımlamak üzere olan başına buyruk üniversiteli kızı Samantha ile kendini bulma çağında olan delikanlı oğlu Rusty'nin ergenlik ve aşk problemleriyle karşı karşıya kalır. Üçlü bir tatile çıkan Borgens'lar, kendilerini sürpriz bir şekilde sonun başlangıcında bulurlar.

Hakkında hiçbir bilgimiz olmayan Josh Boone’un ilk senaristlik ve yönetmenlik deneyimi... 1979 doğumlu Amerikalı, ikinci filminin hazırlıklarına başlamış durumda ve John Green'in romanı “The Fault in Our Stars”ı senaryolaştırıyor. Ön prodüksiyon çalışmaları, oyuncu seçimi aşamasında. Proje bazında “Writers” adıyla anılan “Stuck in Love”ın oyuncu kadrosunda; Greg Kinnear, Jennifer Connelly, Kristen Bell, Nat Wolff, Logan Lerman ve Lily Collins yer alıyor. Kadronun en büyük süprizi ise Stephen King’in kendisini oynaması... İlk aşk ve ikinci şans’ın altını çizen fragmandan görünen “Crazy, Stupid, Love” benzeri bir film olduğu... Amerika’da 14 Haziran’da vizyona girecek olan filmin bizdeki akıbeti belli değil ama, direk ev sinemasında karşımıza çıkacakmış gibi görünüyor... Yine de yaz sezonunda film arayan dağıtımcılarımızın dikkatini çekmesi olası...Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template