♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Merakla Beklenen Zenne'den Dans Klibi!

“ZENNE”; konusunun cesareti, farklı görsel anlatımı ve mesajlarının yanı sıra, etkileyici müzikleri ile de beyazperdeye damgasını vuracak! Demir Demirkan’ın bestelediği dans müziklerinin ilkiyle ve filmden alınan görüntülerle hazırlanan dans klibi, bugünden itibaren izleyicilerle buluşmaya hazır!

13 Ocak 2012, Cuma günü beyazperdedeki dansına başlayacak olan “ZENNE”nin, oryantal ezgileri muhteşem şekilde harmanlayan dans müzikleri; Demir Demirkan tarafından, çekimler öncesinde gerçekleştirilen 3 aylık bir çalışmayla bestelendi. Demirkan; “oryantal” denince akla gelen klişelerden uzak, Zenne’nin avangart, dünyayı merak eden ve çeşitli kültürlerden etkilenen zengin iç dünyasını yansıtan besteler yaratmaya çalıştığını belirtiyor.

Bugünden itibaren, basında, radyolarda ve sosyal medyada paylaşılmaya başlanan, Demir Demirkan imzalı, “Zenne” isimli parça; filmin ilk dans sahnesine ait. Film ekibi tarafından hazırlanan ve aynı ismi taşıyan dans klibi, tiyatro ve sinema oyuncusu Kerem Can’ın etkileyici danslarıyla dikkat çekiyor. Koreografisi Beril Şenöz tarafından gerçekleştirilen, kostümleri Belma Özdemir tarafından hazırlanan bu görsel şölen, vizyondan 4 hafta önce, izleyiciler ve müzikseverlerle buluşuyor. “Zenne” isimli dans klibi; müzik kanalları ve “ZENNE”nin resmi Facebook sayfasının yanı sıra, sosyal medyanın farklı kanallarından da izlenebilecek. Şarkı ise; Türkiye çapındaki radyo kanallarından dinlenebilecek.

Dağıtımını Medyavizyon’un üstlendiği “ZENNE”, 13 Ocak 2012, Cuma gününden itibaren vizyonda!


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template