♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Paul Schrader Yazacak, Clive Owen Oynayacak


Son dönemin aksiyon yıldızı tercihi Clive Owen, tam gaz devam ediyor. 1964 İngiltere doğumlu oyuncu, King Arthur’la başladığı kariyerini de aksiyonla şekillendiriyor. Bir dönem James Bond rolü içinde adı geçen Owen’ın son projesi “Recall” oldu.

Hafızasını kaybetmiş bir Ajan’ın başarısızlıkla sonuçlanan rehine kurtarma operasyonunu hatırlamaya çalışmasını anlatan Recall’da ajanı canlandıracak olan Owen, hatırladıkça gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacak.

Martin Scorsese klasiklerinin senaryolarına imza atmış Paul Schrader’in yazdığı senaryoyu flme çekecek isimse Harold Becker… Raging Bull, Taxi Driver ve The Last Temptation of Christ’le ölümsüzler arasındaki yerini alan Schrader, 12 yıl sonra bir yönetmene verdiği senaryo olacak Recall’den önce 2012’de kendi filmlerini vizyona çıkarmakla meşgul.

Al Pacino’lu Sea of Love’dan hatırladığımız Becker ise Malice ile en büyük çıkışını yaratmıştı. 1998’de Bruce Willis’li Mercury Rising’ten sonra kariyerinin en kötü filmine Domestic Disturbance ile attı ve o gün bugündür sesi çıkmadı.

Filmin çekimlerine Mart’ta Bulgaristan’da başlanacak ve sonraki durak Washington olacak.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template