♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Charisma Carpenter, The Lying Game Kadrosunda

Buffy The Vampire Slayer ve Angel'la yakaladığı çıkışı devam ettiremeyen güzel yıldız Charisma Carpenter, nihayet uzun soluklu bir diziye kapağı attı.

Son olarak The Expandebles'da izlediğimiz Carpenter uzun süredir birçok dizide konuk oyuncu olarak yer alıyordu. The Secret Circle kadrosunda rol kapmak için verdiği mücadeleden istediğini alamamıştı. Uzun soluklu bir dizide rol alma isteğine sonunda The Lying Game ile kavuştu.

ABC Family'nin ikiz değişimi dizi "The Lying Game"in kadrosuna katılan Carpenter, onbirinci bölümden itibaren kadroya katılacak ve sırların ortaya çıkmasında kilit rolde olacak.

17 Ekim'de yayınlanan onuncu bölümüyle sezon arası veren dizinin dönüş tarihi de 2 Ocak olarak açıklanırken, Carpenter'ın canlandıracağı rol hakkında da bilgi verildi. Kasabaya dönen Rebecca, Char'ın teyzesi olarak öyküye dahil olacak ve diziye tehlike unsuru ekleyecek.

Oynadığı dizilerden çok dergilere verdiği pozlarla gündem yaratan, soyunan yıldız olarak kalan Carpenter, bakalım The Lying Game ile oyuncu olarak anılma şansını yakalayabilecek mi... 

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template