♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

ABC'den Üç Diziye Tam Sezon Onayı

ABC dört dizisi hakkında karar verdi ve izleyicilerini şimdilik üzmedi... Once Upon A Time, Last Man Standing ve Happy Endings'e tam sezon onayı veren kanal, Pan Am içinde beş bölümlük ek sipariş verdi.

Sezonun en iyi işlerinden biri olarak başlayan ve henüz sadece iki bölümü yayınlanmış olan Once Upon A Time, masalla gerçeğin içiçe geçtiği bir dizi olarak izleyenleri heyecanlandırmış ve fantastik dizi severlerin can simidi olmuş durumda.

Tim Allen'ın sitcom'a dönüş dizisi Last Man Standing, beşinci bölümü salı akşamı yayınlanmış aile komedisi. Eşi ve üç kızıyla başetmeye çalışan bir babanın maceraları...

İlk başladığında pek şans verilmeyen, sonradan senaryosunda da çark eden ve ilgi toplayan Happy Endings ise oyuncu kadrosu ile ön plana çıkıyor. Çarşamba akşamı tamamladığı altıncı bölümden sonra 1 Nisan'da geri dönmek üzere giden dizi artık tam sezon onayı almanın tadını çıkaracak.

60'ların efsane havayolu şirketi Pan Am günlerini ekrana taşıyan dizi ise tam sezon onayı alamasa da, beş bölüm daha sipariş edilerek en azından sezonu kurtarmış oldu. Pazar günü 6. bölümü yayınlanan dizinin durumu tehlikede görünüyordu.


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template