♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Yeni Superman Henry Cavill


Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures’ın bugün yaptığı açıklamaya göre; en sevilen ikonik super kahraman Superman rolünü Henry Cavill oynayacak.

Yeni Superman filminin yönetmeni Zack Snyder “Superman, süper kahramanlar arasında tüm zamanların en çok tanınan ve sevilen karakteri. Ben de onun beyazperdeye dönüşünün bir parçası olduğum için onur duyuyorum. Ayrıca, Warner Bros, Legendary ve tüm yapımcıların Henry’nin bu role seçimiyle ilgili heyecanlarına ben de katılıyorum. O, Superman kostümünü kuşanmak için en mükemmel seçim.”

Filmin yapımcılığını Charles Roven, Emma Thomas, Christopher Nolan ve Deborah Snyder üstleniyorlar.  Filmin senaryosu David S. Goyer ve Christopher Nolan’a ait hikayeden David S. Goyer tarafından yazılıyor. Thomas Tull ve Lloyd Phillips de yönetici yapımcılığı üstleniyorlar.

Henry Cavill en son “The Cold Light of Day” yapımında yer aldı. Ayrıca, bu yıl sonbahar aylarında gösterime girecek olan “Immortals”da karşımıza çıkacak.

Aralık 2012’de gösterime girmesi planlanan yeni Superman filmi bir Warner Bros. Entertainment şirketi olan Warner Bros. Pictures, tarafından dağıtılacak.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template