♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Dünyada çok ses getiren polisiye “Fısıltı Adam” Epsilon logosuyla Türkçede!


Alex North’un, dünya çapında büyük ilgi gören ve Türkiye’deki okurların sabırsızlıkla beklediği polisiye gerilim romanı Fısıltı Adam, Epsilon’dan çıktı! Son dönemin en iyi polisiye gerilim romanlarından biri olarak gösterilen Fısıltı Adam ilmek ilmek örülmüş, karanlık ve sürükleyici bir hikâye… Alex North, babalar ve oğullarının yürek burkan ilişkisini birkaç nesle yayarak, küçük bir kasabada avlanan bir seri katili yakalamak için yürütülen soruşturmanın merkezine oturtuyor. Hem tüyler ürperten hem de dokunaklı hikâyesiyle Fısıltı Adam, son sayfaya kadar okurlarının peşini bırakmıyor.

Uluslararası edebiyat dünyasında büyük ilgi gören eserleri, özenle Türkçeleştirerek okurlara ulaştıran Epsilon, yayımlandığı ilk günden beri çok konuşulan Alex North imzalı Fısıltı Adam romanını raflara çıkardı. Hem Amazon’un hem de Indie Next’in en iyi gizem ve gerilim seçkisinde yer alan, aynı zamanda da Goodreads En İyi Gerilim Kitabı Adayı olan romanı dilimize Gizem Gül çevirdi.

Karısının ani ölümünden sonra Tom Kennedy’nin tüm hayatı yerle bir olmuştur. Yeni bir başlangıcın kendisine ve küçük oğlu Jake’e iyi geleceğine inanır. Yeni bir hayat, yeni bir ev, yeni bir şehir… Ancak taşındıkları Featherbank kasabasının karanlık bir geçmişi vardır: Yirmi yıl önce, bir seri katil beş kişiyi kaçırıp öldürmüştür. Frank Carter yakalanana kadar, hikâyesi gazeteleri etkisi altına almış, kurbanlarını gece vakti onlara pencerelerinden fısıldayarak tuzağa düşürdüğü için ona “Fısıltı Adam” lakabı takılmıştır.

Seneler sonra, Tom ve Jake’in yeni evlerine yerleştikleri sırada bir çocuk ortadan kaybolur. Frank Carter’ın cinayetlerine ürkütücü bir benzerlik taşıyan bu olayla birlikte eski söylentiler yeniden alevlenir. Ve sonra Jake garip davranmaya başlar…

Alex North’un kaleme aldığı Fısıltı Adam, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde! 

Alex North, dünya çapında başarı elde eden Fısıltı Adam kitabıyla hem Indie Next hem de Amazon’un en iyi gizem ve gerilim seçkisine girmiştir. Karısı ve oğluyla birlikte İngiltere’nin Leeds kentinde yaşamaktadır; daha önce mahlas kullanarak yayımladığı kitapları da bulunmaktadır.

Fısıltı Adam / Alex North
Çeviri: Gizem Gül
360 Sayfa
44,50 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template