♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Vizyona Giren Filmler : 19 Ağustos

İkisi animasyon beş filmin vizyona girdiği hafta hayli kurak ve öne çıkan bir film yok. Keanu Reeves’li hukuk draması “Yüce Adalet”, yerli dram “Bol Şans”, çift yönetmenli tür harmanı “Viral” ve sevilen serinin yeni filmi “Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV” büyüklerin seçenekleri. Çocukların sevgilisi “Barbie”nin yeni filmi “Uzay Macerası” ise küçüklerin seçenekleri.


Yüce Adalet / The Whole Truth
Yönetmen: Courtney Hunt
Oyuncular: Keanu Reeves, Renee Zellweger, Gugu Mbatha Raw, Kenneth Chol
Konu: 17 yaşındaki Mike Lassiter, babası Boone Lassiter’ı öldürme suçuyla mahkemeye çıkarılacaktır. Mike’ı savunma görevini avukat Ramsay üstlenir. Ancak bütün işaretler Mike’ın cinayeti işlediğini gösterdiği gibi, Mike da cinayeti kendisinin işlediğini söylemek dışında tek kelime etmemektedir. Ramsay’e birlikte çalışan Janelle de gerçeğin ortaya çıkması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.


Bol Şans
Yönetmen: Gökhan Yılmaz
Oyuncular: Selim Gülgören, Burçin Abdullah, Emir Benderlioğlu, Sarp Bozkurt
Konu: Deniz, İstanbul’da arkadaşının barında şarkıcılık yapar ve bu hayatından gayet memnundur. Babasının ölümü üzerine doğup büyüdüğü köye gelir. Cenaze işlerini hemen halledip dönmeyi planlamaktadır; ancak hesapları Buse ile karşılaşınca sekteye uğrar. Buna bir de babasının ölümünün arkasındaki kirli oyunlar eklenince, köyde kalıp babasının işletmekte olduğu açık hava sinemasını almak ister.


Viral
Yönetmenler: Henry Joost ile Ariel Schulman
Oyuncular: Sofia Black Delia, Analeigh Tipton, Travis Tope, Colson Baker
Konu: Emma ve Stacey, yeni geldikleri kasabadaki hayatlarına adapte olmaya çalışmaktadırlar. Okulda öğretmen olarak çalışmaya başlayan babaları aileye yeni bir başlangıç yaptırmak istemektedir. Emma, annesinin şehir dışında olması sebebi ile ebeveynlerinin ilişkisinden endişelenirken, Stacey erkek arkadaşı CJ ile vakit geçirmektedir. Emma’nın erkek arkadaşı Gracie gizemli bir hastalığa yakalanır.


Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV / Kingsglaive: Final Fantasy XV
Yönetmen: Takeshi Nozue
Konu: Kutsal Kristal’in evi olan Lucis krallığı, onu çalmak isteyen Niflheim imparatorluğu tarafından tehdit edilmektedir. Lucis Kralı Regis’in emrinde,  büyü gücüyle donatılmış Nyx ve seçilmiş askerlerden oluşan Kingsglaive Birliği vardır. Bu birlik Kral Regis’i ne pahasına olursa olsun korumakla görevlendirilmiştir. Niflheim İmparatorluğu ile dünyanın hakimiyeti arasında duran tek engel Kingsglaive’dir.


Barbie: Uzay Macerası / Barbie: Starlight Adventure
Yönetmenler: Andrew Tan ile Michael Goguen
Konu: Barbie inanılmaz yeteneklere sahip olan kozmik bir prensestir. Sevimli hayvan arkadaşı Pupcorn ve Barbie, kendi gezegenlerinde dolaşmakta ve çok eğlenmektedirler. Bir gün gökyüzündeki yıldızlar eskisi gibi ışıltılı parlamamaya başlar ve galaksinin geleceği yıldızların dansı bittiği için tehlikeye girer. Barbie galaksiyi kurtarmak için görevlendirilen özel ekibe seçilir.


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template