♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Ücretsiz Online Oyunlar

MMORPG Oyunları oyun dünyasını kasıp kavura dursun, bir çok konuda eski geleneklerimizden kurtulamıyoruz. Son dönemlerde bir çok yeni nesil mmorpg oyunu çıktı. Fakat aşırı eski kafalı olan biz, hala Cengiz Han 2’den vazgeçemiyoruz. Peki neden? Cengiz han 2 aklınıza gelebilecek bütün mmorpg oyunlarına rakip olabilicek bir oyun. Öncelikle grafikleri aşırı gerçekçi yapılmış. Bu oyunu oynarken bazen baktığınız şeyin bir monitör olduğunu unutabiliyorsunuz bizden söylemesi. Ayrıca oyunun fizik motoru aşırı iyi, hayatımda bu kadar gerçekçi hareket kabiliyetine sahip oyun karakterleri görmemiştim. 

Gelişmekte olan dünya da insanlar teknoloji sayesinde eğlence dünyalarını da evlerine getirmeye başladılar. Bu durum oyun sektörünün online yönde de gelişmesini ve çok çeşitli oyun ve eğlence arayışlarına girilmesini sağlamıştır. Yapımcıların ve oyun oynamayı seven herkesin uğraşı olan bu oyunlar sizleri de eğlence dünyasına çağırıyor. Arkadaşlık oyunları oyna da bu eğlence dünyasından sadece biri sizde bağlantımıza giriş yaparak bu eğlence dünyasına adım atabilirsiniz. Yapmanız gereken arkadaşlık oyunları oyna bağlantımızdan oyun linkine bakmak.


Eğer kendinizi oyunun içinde hissettiğiniz bir başka oyun seçeneği istiyorsanız, sizin için Wolfteam adındaki mmofps oyunu indirmek için en güzel seçeneklerden biri. Oyun aslında seneler öncesinde yabancı bir oyun şirketi tarafından piyasaya sunulmuş fakat beklenilen popülerliği yakalayamayınca kısa bir süre önce joygame tarafından tamamen türkçeleştirilerek online oyun pazarımıza sunulmuştu. Oldukça iyi grafiklere sahip olan bu oyun ile kurtadamlarla insanların amansız mücadelesinde yerinizi hemen almak için oyunu acilen indirmenizi tavsiye ediyorum.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template